Flaga UE

Pączkomat

Pączkomat to nowoczesny automat do pączków, który działa całodobowo, pomagając właścicielom lokali gastronomicznych w przechowywaniu oraz sprzedawaniu tej potrawy. Klienci nie potrzebują gotówki, by z niego korzystać, gdyż obsługuje on formy płatności takie jak:

karta płatnicza,

blik,

Google Pay,

Apple Pay.

W higienicznym, wykonanym ze stali nierdzewnej wnętrzu urządzenia, panuje temperatura optymalna do przechowywania różnych pączków, dzięki czemu pozostają one świeże. Zachęcamy do sprawdzenia, czym jeszcze cechuje się ten automat.

Pączkomat to urządzenie, które pomaga dostarczyć klientom świeże pączki dostępne przez całą dobę. Automat zapewnia produktom umieszczonym w środku optymalną temperaturę, dzięki czemu pączki zachowują świeżość. Podczas procesu projektowania skupiliśmy się na jakości, co przejawia się w zastosowaniu najwyższej jakości materiałów – w przypadku Pączkomatu wnętrze zostało wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewnia żywotność urządzenia i bezpieczne przechowywanie produktów

Jedną z głównych zalet pączkomatów jest prostota i łatwość dokonywania zakupu. Klienci mogą kupić świeże pączki o dowolnej porze dnia i nocy, niezależnie od godzin pracy restauracji i dokonać płatności za pomocą karty płatniczej, blik, Google pay, Apple Pay. Nie trzeba się już martwić czy zdążymy kupić nasze ulubione danie.

Pączkomat pozwala na poszerzenie oferty restauracji, która może oferować swoje produkty przez całą dobę. To z kolei przyczynia się do zwiększenia konkurencyjności biznesu i zwiększenia liczby klientów.

Pączkomat

Opis modelu.

Parametry

Szerokość 2040 mm
Głębokość 600 mm
Wysokość 2010 mm
Waga 495 kg
Zużycie energii 7.27 kwh/24h
Wymiary daszka 2182 mm/ 1153 mm / 20 mm

Nasz Pączkomat na krakowskim Kazimierzu

Czym charakteryzuje się nasz automat do pączków?

W naszej ofercie mamy kilka modeli automatów do pączków. Każdy pączkomat charakteryzuje się:

  • wysoką jakością wykonania, co wpływa na trwałość, jak również bezproblemowe działanie,
  • wytrzymałością — odpornością na uszkodzenia oraz działanie niekorzystnych czynników (np. opadów atmosferycznych, pary wodnej),
  • modułową zabudową pozwalającą na rozbudowę o dodatkowe szafki,
  • prostą, intuicyjną obsługą za pomocą monitora dotykowego.

Ponadto właściciel automatu do pączków może korzystać ze specjalnej, dedykowanej aplikacji umożliwiającej zdalny monitoring i zarządzanie pracą urządzenia, a także analizowanie wyników sprzedaży na bieżąco.

Polski automat z pączkami

Automat do przechowywania oraz sprzedawania pączków to nowoczesne rozwiązanie, które już od dawna jest stosowane w krajach Azji takich jak Japonia. Jednak nasz pączkomat został od początku do końca wyprodukowany w Polsce, z polskich surowców i komponentów. W firmie Eldrut pracuje ponad 200 pracowników, zajmujących się między innymi programowaniem, elektroniką czy prowadzeniem badań. Wszyscy dokładamy starań, by oferować produkty najwyższej jakości, a także profesjonalną obsługę. Zapewniamy również serwis wyprodukowanych przez nas urządzeń na terenie całej Polski. Wybierając pączkomat od Eldrut, wspierasz polskie przedsiębiorstwo działające w kraju i poza jego granicami.

Niezbędny automat do cukierni

Jeżeli jesteś właścicielem cukierni, nasze urządzenie to idealny produkt dla ciebie. Automat z pączkami może zostać wystawiony przed budynkiem, dzięki czemu Twoi klienci będą mieli możliwość zakupienia swoich ulubionych dań nawet poza godzinami otwarcia restauracji. Pączkomat może pomóc Ci w zwiększeniu konkurencyjności biznesu, jak również liczby sprzedawanych codziennie potraw. Ponadto dotrzesz też dzięki niemu do nowych grup konsumentów — na przykład zabieganych osób, które nie mają czasu, by zjeść w lokalu.

Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły współpracy i zaprojektować automat z pączkamidoskonale dopasowany do Twojego biznesu!

Zalety naszego Pączkomatu

Przekonaj się dlaczego nasze urządzenia są najlepsze na rynku.

  • Komunikacja Klienta z pączkomatem odbywa się za pośrednictwem monitora dotykowego 12” Full HD AMOLED
  • Szafki wewnętrzne wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Standardowe wymiary to: szerokość: 235mm wysokość: 160mm głębokość: 280mm. Istnieje możliwość dopasowania wymiarów i ilości szafek do Twoich potrzeb.
  • Możliwość zabudowy zewnętrznej w formie dachu i wiatrołapów wykonanych ze szkła hartowanego, które zabezpiecza pączkomat przed wpływem warunków atmosferycznych.
  • Stworzona specjalnie na potrzeby pączkomatu aplikacja, która pozwala z poziomu smartfona zarządzać praca urządzenia, monitorować stan asortymentu czy analizować sprzedaż.
  • Modułowa budowa pozwala na rozbudowę pączkomatu o dodatkowa liczbę modułów chłodzących (od 22 do 110 szafek)

Możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły chłodzące

Nasz pączkomat posiada możliwość rozbudowy podstawowej wersji o dodatkowe moduły chłodzące. Zapewnia to zwiększenie ilości szafek, z których klienci mogą nabyć świeże pączki.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Tak, istnieje możliwość rozbudowania podstawowej wersji pączkomatu o dodatkowe szafki (22-110 szafek).

Tak producent udziela  12 miesięcznej gwarancji na urządzenie, ponad to gwarantuje serwis i dostępność części zamiennych w przypadku wystąpienia awarii do 48 godzin od zgłoszenia. 

Aktualnie automat honoruje płatność kartą płatniczą, blikiem, Google Pay, Apple Pay lub kodem. Dodatkowo, producent urządzenia przygotował funkcję pozwalającą na odbiór wcześniej zarezerwowanego towaru poprzez wpisanie kodu.

Terminal nie wchodzi w cenę pączkomatu. Zakup terminala, jak i formalności związane z podpisaniem umowy z operatorem płatności, są po stronie kupującego urządzenie. Producent udziela porad, które pomagają sprawnie przejść przez ten proces.

Przed montażem urządzenia należy wykonać solidne podłoże w formie płyty betonowej lub brukowanej podstawy o wymiarach zalecanych przez producenta. Dodatkowo w miejscu montażu urządzenia powinno znajdować się gniazdko hermetyczne 230V 50 Hz. oraz uziom .

Aktualnie czas realizacji pączkomatu wynosi 8 tygodni.

Tak istnieje możliwość leasingu. Jednak to po stronie kupującego leżą wszystkie formalności takie jak zestawienie wszystkich dokumentów i podpisanie umów. Producent może wskazać firmy, z  których usług skorzystali juz inni klienci.

Pączkomat to urządzenie zaprojektowane z myślą o warunkach atmosferycznych panujących na zewnątrz dlatego producent przewidział taka możliwość i zastosował najwyższej jakości materiały, które zapewniają ochronę przed korozja. Zabudowa wewnętrzna komór wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej dodatkowo pomalowanej metoda proszkowa na wybrany kolor. 

Standardowy miary szafki  to szerokość: 235mm wysokość: 160mm głębokość: 280mm. 

Tak istnieje możliwość dopasowania wewnętrznych szafek do potrzeba i wymagań klienta.

Tak produkty umieszczone w pączkomacie maja zapewnione odpowiednie warunki. Konstrukcja urządzenia przewiduje odpowiednie chłodzenie w lecie i ogrzewanie w zimie co skutkuje utrzymaniem się wewnątrz stałej temperatury na poziomie (2°C do 10°C). Dodatkowo urządzenie przeszło pozytywnie badaniu w komorze klimatyczne w zakresie temperatura od(-20°C do 40°C).